Potrzebujesz rzetelnych i merytorycznych tekstów z zakresu medycyny i farmacji? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

Ile razy zdarzyło Ci się trafić w sieci na treści medyczne oderwane od rzeczywistości? Być może wiesz, być może nie. Niemniej jednak fakty są takie, że internet przepełniony jest nierzetelnymi, błędnymi informacjami z zakresu farmacji, medycyny i szeroko pojętego samoleczenia. Mało tego, niektóre z tych tekstów stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Nasuwa się więc pytanie, dlaczego wciąż tak wiele internetowych treści medycznych pisanych jest przez osoby niekompetentne w temacie?

No cóż…powody są pewnie różne, nie mnie to oceniać. Mogę jednak zaoferować Ci rzetelne, merytoryczne teksty z zakresu nauk medycznych, w szczególności farmacji. Teksty, pod którymi podpiszę się tytułem, imieniem i nazwiskiem i po opublikowaniu których będziesz mógł spać spokojnie. Jako że jestem doktorem nauk farmaceutycznych, to właśnie farmacja leży w centrum zagadnień, którymi się zajmuje.  Bardziej szczegółowo – szeroko pojęta farmakologia, leki syntetyczne, leki naturalne i zioła w dziedzinie, których jestem specjalistą. Ponadto suplementy diety, prawo farmaceutyczne, nowinki rynku aptecznego, a także opieka farmaceutyczna. Posiadam również doświadczenie w pisaniu tekstów parentingowych.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Przede wszystkim dlatego, że wyróżnia mnie profesjonalizm i doświadczenie. Wszystkie pisane przeze mnie teksty mają podstawy naukowe i opierają się o sprawdzone źródła (m.in. PubMed). Mam na swoim koncie nie tylko treści typowo copywriterskie, ale także sporo publikacji naukowych. Na bieżąco piszę do czasopism branżowych, a także uczę zawodu przyszłych techników farmacji.  

Jakie są moje teksty?

Polskie lub angielskie, w pełni zoptymalizowane pod kątem SEO. Wszystkie treści powstają przy użyciu narzędzi Senuto (analiza fraz), Semstorm, AnswerThePublic. Dlatego jedyne czego wymagam od klienta do określenie ogólnego zarysu artykułu i celu w jakim dana treść ma być napisana.

W jaki sposób powstają teksty

  • Otrzymuję od Klienta zagadnienie lub na podstawie zarysu tematyki dobieram samodzielnie temat
  • Przeprowadzam research na rynku polskim, ale również na rynku anglojezycznym oraz w bazach naukowych
  • Na podstawie analizy rynku dobieram odpowiednie frazy, tytuł oraz śródytuły artykułu (korzystam z następujących narzędzi: Anserwthepublic, Semstorm, Senuto)

Jeżeli klient wyrazi taką chęć, mogę zaproponować zbudowanie planu contentu, poprzez który bedą powstawać na bieżąco treści powiązane ze sobą tematycznie oraz merytorycznie (wraz z planem linkowania). Taka usługa wyceniana jest osobno.

Zaufali mi